parallax background

Alışveriş Konusunda Kadınlara Dikkat

Yaşam Koçunun Önemi
Mart 22, 2017
Doğal Ev Yapımı Öksürek Şurubu
Mart 22, 2017

Kadınları Asla Sınırlamayın


Kadınlar hakkında bilinmesi gerekenler vardır ve bu konular içinde erkeklerin çok dikkatli olması gerekir. Aksi halde bulunan bir ilişki bitebilir ya da tanıdığınızı düşündüğünüz bir kadını aslında hiç tanımadığınızı fark edebilirsiniz. İşte kadınlar hakkında bilinmesi gerekenler konusunda ki önemli noktalar.

Kadınların Kilo Değişimi

Günümüzde kadınların kilo artışı ya da azalmasının eşlerinin veya sevgililerinin olup olmaması durumuna karşı değişiklik gösterdiği bilinir. Yani hiç bir ilişkisi bulunmayan ve bulunmasını isteyen bir kadın, erkeklerin istiyor olduğu ortak kilo üzerinde bulunmaya çabalar. Fakat bu durum sadece kilo için geçerli değildir ki kadınlar kendilerini bu konu için çok daha bakımlı ve gösterişli hale getirir. Örneğin gömlek giyen bayanların düğme kısımları bir miktar daha açılır ve kendilerini çok daha çekici göstermek isterler.

Alışveriş Konusunda Hassas Yapıları Vardır

Alışveriş yapmaya çıkan ve herhangi bir ürünü satın aldıktan sonra size indirim vardı ve ondan yararlandık diyorsa bu söze pek fazla aldırış etmeyin. Fakat giyecek herhangi bir şeylerinin bulunmadığını söyleyecek olurlarsa bu konuda umursamaz davranmaktan kaçının ve inanmasanız dahi inanmış gibi yapın. Öyle ki kadınlar alışveriş yapma konusunda kendilerini bulur ve istedikleri bir şeyi ya da ürünü mutlaka almak için büyük çaba gösterirler.

Makyaj Yaptıklarında Güzel Göründüğünü Söylemelisiniz

Kadınlara makyaj yaptıkları zaman ya da güzel bir kıyafet giydikleri zaman mutlaka güzel olduklarını söylemelisiniz ve bunu yapmamaktan kaçınmalısınız. Öyle ki bu durum adeta sizin bir göreviniz gibi olmalıdır. Fakat bu konuda ki bir püf nokta ise, herhangi bir günde makyaj veya güzel bir kıyafet giyinmemiş bir kadına çok güzel olduğunu ifade etmeniz onu size çok daha bağlayacak bir durumdur.

Kadınları Asla Sınırlamayın

Kadınlar konusunda ki en önemli noktalardan birisi de onları sınırlama konusu olmaktadır. Çünkü hiç bir kadın gerektiğinden daha fazla sınırlanmasını ve kısıtlanmasını sevmez. Hatta bu gibi durumları çok açık ve net bir şekilde size karşı dile getirebilir. İşte bunu yaptığı zaman mutlaka bu duruma bir son vermelisiniz. Aksi takdir de bayanlar bu konunun devam etmesi üzerine bulunan ilişkiyi bitirme noktasına kadar gidebilir. Ona daha sakin davranmalı ve bunların bir kısıtlama olmadığı konusunda ikna etmeniz gerekmektedir.